úterý 5. března 2013

Za hranicí temnoty

Autor: Alexandra Ivy
Žánr: Romantika, Fantasy, Erotika
Série: Strážci věčnosti
Počet stran: 376
Nakladatelství: Levné knihy, 2011

Anotace: Salvátor Guiliani, mocný král vlkodlaků, čelí hrozbě zániku svého rodu. Již několik staletí se nenarodil žádný čistokrevný vlkodlak a těch, kteří vzniknou proměnou z lidí, je také stále méně. Už třicet let upíná své naděje k nalezení čtyř ztracených sester, posledních vlkodlačic, jimž koluje v žilách čistá krev. Až dosud byl vždy zklamán. Jedna sestra byla neplodná, druhá se zaslíbila vládci upírů, třetí jakoby zmizela z povrchu zemského... O to více radosti mu přináší setkání s Harley, poslední ze čtveřice. Ve chvíli, kdy zavětří její vůni, divoká touha po ní vymaže všechny jeho ostatní instinkty. Avšak když ji osvobodí ze zajetí nečistých vlakodlaků, musí se vypořádat se zjištěním, že nádherná, nezávislá Harley vzdorně odmítá stát se jeho vyvolenou... Harley se naučila nedůvěřovat všem vlkodlakům, jejich arogantního krále nevyjímaje. Nechce přivést na svět mláďata proti své vůli, a to ani s mužem, ze kterého se jí chvěje každičký nerv v těle. Salvátor je přesto klíčem k budoucnosti - pokud podlehne jeho temné, dravé touze a společně se postaví ďábelskému nepříteli, mají naději...


Stručný děj
Salvátor Guiliani, král vlkodlaků hledá 30 let čtyři ztracené vlkodlačí sestry, které mají v žilách čistou krev. První vlčice je neplodná, druhá je ženou vládce upírů a třetí zmizela z planety Země..
Jednoho dne potká Harley. Ta je poslední vlčice ze sester. Je z její vlkodlačí vůně úplně mimo a má na Harley chutě.  Když ji vysvobodí ze zajetí nečistokrevných vlkodlaků, musí překousnout to, že se Harley odmítá stát jeho ženou.. 
Harley nechce přivést mláďata na svět proti své vůli, ale ze Salvátora se jí třese každý sval i nerv v těle.. 

Hlavní postavy
Salvátor Guiliani - byl to mocný král všech vlkodlaků, byl docela přitažlivý a snažil se Harley dostat za každou cenu.. Líbil se mi. :)
Harley - ta se mi moc nelíbila, protože se s ním na začátku vyspala i když ho odmítala a tak.. Prostě byla divná, divná a divná.

Něco málo o autorce
Alexandra Ivy žije v severovýchodní části Missouri. Nevzpomíná si, kdy zcela propadla knížkám, zřejmě ještě jako úplně malá holčička. Kouzlo knihoven objevila také velmi záhy a během let se jejími oblíbenými autory stali Jane Austen, Agatha Christie nebo J.R.R.Tolkien. 
Od mládí jí tak zůstala vášeň ke čtení téměř všeho, co se jí dostane pod ruku a také tato její záliba se stala inspirací a zdrojem pro její vlastní, ať již historickou či paranormální tvorbu.

Můj názor 
Kniha se mi hodně líbila. Je spíše pro starší čtenáře, ale neznamená, že si ji nemůžou přečíst i mladší. No, ale jsou tam erotické scény.. 
Kniha je čtivá, já jí přečetla za 2 dny, těším se na další díly, které jsem si zakoupila v Levných knihách za 29,-, což je docela pěkná cena.  

Moje hodnocení: 4/5
Hodnocení obálky: 2/5

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang