středa 15. května 2013

Nebezpečná láska

Autor: Kateřina Petrusová
Překladatel: -
Vazba: vázaná
Počet stran: 376
Nakladatelství: Fragment, 2012
Původní název: Nebezpečná láska
Hodnocení obálky: 3/5

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

Recenze: Paige je newyorská ošetřovatelka a od jejího bývalého zaměstnavatele získá novou pozici, starat se o newyorského právníka jménem Michael.
Michael se po autonehodě dostal do svých psychicky dětských let a jeho zdraví se zatím nechce vrátit do stavu dospělého člověka. Doktoři ale říkají, že se to někdy v budoucnu stane, ale nikdo netuší kdy.. Co když nikdy?
Paige si Michaela hrozně oblíbí a on ji samozřejmě také, ale co bude následovat, až se Michael vrátí zpět do dospělých let? Bude si Paige vůbec pamatovat?
Paige se také dozví, že jeho nehoda nebyla jen takovou náhodou..
Později se začnou objevovat nějaké komplikace a ona postupně zjišťuje, že Bavettovi nejsou jen tak obyčejní lidé a obchodníci s
potravinami a stavebninami.. Jsou totiž součástí mafie. Italské mafie. Co má Paige dělat, utéct a nechat tam Michaela samotného nebo dělat, že se nic neděje? Toť otázka, že?
Robert, nynější otec a dřívější mladší bratr Michaela má dvě tváře. Jednu hodnou a milující a druhou krutou a nenávistnou...

----------------------------------------------------

Autorka: Kateřina Petrusová se narodila 23. března 1982 v Pardubicích. Své první dvě povídky napsala ve čtrnácti letech. Další přišly o tři roky později, kdy se zúčastnila literárních soutěží. Hned potom šlo psaní opět k ledu, dokud nenarazila na plno stejně nadšených pisatelek. Tentokrát už toho nenechala a vyklubala se z toho její knižní prvotina s názvem Nebezpečná láska.
V současné době žije v Pardubicích se svým manželem a dvěma dcerami.

----------------------------------------------------

Můj názor: Kniha je napsána pohledem Paige a to je velmi zajímavé. Je plná mafie, dobrodružství, zvratů a je trochu okořeněna láskou.
Je to taková příjemná oddychovka.  
Kniha se mi četla velice dobře. A na to, že je od české autorky je tato kniha excelentní! Knize dávám hodnocení 8/10 hvězdiček. Určitě si přečtu s radostí další díl s názvem ,,Nepřítel mého nepřítele''.

----------------------------------------------------

 • Tímto bych chtěla moc poděkovat nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
 • Knihu si můžete zakoupit ZDE.

2 comments:

 1. Nebezpečná láska je skvělá kniha. Kateřina je skvělá spisovatelka :) určitě si přečti druhý díl co nejdřív :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře. :)) Moc se na něj těším, protože anotace vypadá božsky! :)

   Vymazat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang