čtvrtek 4. července 2013

Vymítač duchů

Autor: Derek Meister
Překladatelka: Olga Hereinová
Vazba: vázaná
Počet stran: 328
Nakladatelství: Fragment, 2013
Původní název: Ghost Fighter
Hodnocení obálky: 2/5

Existují.
Ian Boroughs to ví.
Vidí je.
Slyší je.
Cítí je.

Objeví se z ničeho nic.
Čeho se dotknou, shoří. 
DUCHOVÉ.

Mělo to být léto plné dobrodružství. Přesně tak si to naplánoval Ian se svým kamarádem. Při hledání Ianova nezvěstného dědy se ale ze spekulací stává šokující pravda. Světelné bytosti, které surově vraždí vše živé, opravdu existují a jsou jim v patách. Kdo jsou tito duchové? Je možné je zničit? Boj o život začíná...

☼☼☼☼☼☼

Příběh Iana a jeho kamaráda Benjamina pokračuje.. Cesta za Ianovým dědečkem se vyvíjí a nastanou komplikace. A ne moc malé.. 
Mezitím se japonská dívka Čijo snaží utéct před policií, a chce si objasnit záhadné tajemství kolem své babičky. A Daniel, vědec, který na Severním Pólu řeší problémy s globální katastrofou.. 

☼☼☼☼☼☼

O autorovi: Derek Meister se narodil roku 1973 v Hannoveru. Záhy v sobě objevil vášeň pro literaturu a film a už na střední škole psal scénáře. Vystudoval filmovou a televizní dramaturgii v Postupimi - Babelsbergu
a jako spisovatel na volné noze spolupracuje s různými nakladatelstvími a televizními produkcemi. Derek Meister je ženatý a žije v Dolním Sasku. Vymítač duchů je druhým svazkem jeho napínavé mystery trilogie.

 ☼☼☼☼☼☼

Můj názor: První díl této trilogie jsem měla půjčený z knihovny a tak jsem si vzala druhý díl na recenzi. 
První díl byl podle mě lepší. Proč? Byl akčnější, měl napínavý děj. Tento moc napínavý nebyl, a ani se mi moc nelíbil.. Knize dávám 5/10 hvězdiček.

☼☼☼☼☼☼

  • Tímto bych chtěla moc poděkovat internetovému knihkupectví knihcentrum.cz za poskytnutí recenzního výtisku této knihy. 
  • Knihu si můžete zakoupit ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang