pondělí 19. srpna 2013

Knižní poklady #1

Meme z mé a Nikči dílny. 

Cílem tohoto meme je každé pondělí zveřejnit 3 knihy ze své knihovničky, s krátkým informativním článek. (Jak jsme se o knize dozvěděli a proč jsme si ji pořídili. Případně pokud jsme knihu četli, jestli se nám líbila.)

☼☼☼☼

Legenda
Marie Lu 

Tuto knihu jsem si pořídila na veletrhu Svět knihy 2013, kde byla za skvělou cenu. Kniha se stala mou druhou nejoblíbenější. Je to dystopie, recenzi najdete na blogu. Knihu jsem přečetla během 2 dnů.

 Smečka
Andrea Cremerová

Tuto knihu jsem ještě nečetla, takže Vám o ní nic moc nepovím. Koupila jsem si jí k svátku na jednom knižním blogu. Knihu jsem chtěla mít strašně doma a konečně se mi to podařilo. Po recenzních výtiscích se do ní ihned pustím.

Eragon
Christopher Paolini

Ano! Zase sem cpu Eragona.. Prostě ho miluji, no.. :) Dozvěděla jsem se o něm díky filmu, který se mi líbil, a tak jsem si řekla, že si přečtu knihu. Vím, že film moc neodpovídá příběhu knihy, ale mně na tom nezáleží, protože se mi líbí kniha i film.. A říkejte si o mně co chcete, jelikož skoro všichni film odsuzují! Recenzi na všechny díly Odkazu Dračích jezdců najdete na mém blogu ve složce RC Review.

4 comments:

 1. Smečku mám moc rada. Celú tú sériu. A na Eragona a Legendu sa chystám... raz :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se mi Smečka bude líbit a koupím si i 2 zbylé díly. :)

   Vymazat
 2. Smečku bych si chtěla přečíst.. :) Eragona mám konečně doma.. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Legendu bych taky chtěla! Jinak super knihy :-)

  OdpovědětVymazat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang