pátek 18. října 2013

Štěstí na dosah

Autorka: Irena Petříková
Překladatel: -
Vazba: brožovaná
Počet stran: 224
Nakladatelství: Fragment, 2013
Původní název: Štěstí na dosah
Hodnocení obálky: 2/5

Ireně se splní přání – společně se dvěma kamarádkami odlétá na prázdniny do vysněného Londýna. Města, ve kterém září spousta hvězd nejen na nebi… Irena v něm prožije svůj sen, lásku i smutek. Podaří se jí najít svoje štěstí?

Také jste někdy snily o klukovi z plakátu? Co byste dělaly, kdyby stál najednou před vámi?


Irena je obrovskou fanynkou jedné chlapecké skupiny, kterou zbožňuje celý svět. Irene nejvíce touží po Harrym Stillesovi. Její sen je letět do Londýna, jelikož oni tam pobývají. Její kamarádka jí tento sen splní.. Na prázdniny tam odlétá se dvěma kamarádkami na brigádu v kavárně Starbucks. Bydlí u jedné hostitelské rodiny, která má obrovský barák. Jednoho dne, když ve Starbucks Irene obsluhuje, přijde tam Harry Stilles, ten úžasný chlapec, po kterém tak touží. Ihned se do sebe zamilují a jdou na rande, na kterém mu Irene zazpívá písničky, které pro ně složila.. Díky Harrymu se seznámí s Naillem, Zackem, Liamem a Luisem. Jak to všechno dopadne? Bude Irene chodit s Harrym?

O autorce: Irena Petříková, nar. 1. 3. 1997 studuje Konzervatoř a VOŠ J. Ježka v Praze. V dětství navštěvovala ZUŠ v Mohelnici, kde se věnovala sborovému zpěvu, sólovému zpěvu, hře na klavír a výtvarnému oboru. Zpívá v několika skupinách, vystupuje také sólově a skládá vlastní písně.

Můj názor: Touto knihou jsem byla celkem zklamaná. Proč? Protože příběh je až MOC vysněný, hlavní hrdinka si sama sebe představuje jako nějakou nejlepší královnu atd.. Na této knize jde ale poznat, že je autorka nezkušená.. Ale abych knihu jen nekritizovala, líbily se mi částí vyprávěné Harrym Stillesem.
Podle mně, by tato kniha neměla být knihou, ale pouze nějakou povídkou na blogu. Takové ty šíleně zamilované fanynky této kapely ale tuto knihu ocení, a bude se jim moc líbit. :) Knize dávám 3/5 ozubených koleček.


Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku.
Knihu si můžete zakoupit ZDE, na oficiálních stránkách nakladatelství.

6 comments:

 1. Ou, teď se do knížky trošku bojím, ale snad to přečtu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vážně se tam píše Harry Stilles? Jinak je to Harry Styles :) (ségra velká directionerka mi tu stepuje za zády prý že to musíš hned opravit :P --> žádný spěch. :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo píše se to tam schválně, protože tam nesmělo být Styles. :))

   Vymazat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang