pátek 1. listopadu 2013

R-TÝM: Hrozba z hlubin

Autorka: Kay Wilkinsová
Překladatelka: Kateřina Vranová
Vazba: vázaná
Počet stran: 128
Nakladatelství: Fragment, 2013
Původní název: Ripley's RBI 4 - Secret od the Deep
Hodnocení obálky: 2/5

Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola – unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokážou rozlišit, co je skutečnost a co jen fikce?

V podmořské jeskyni se ze dna vynořují lidské ruce a prohledávají temnou vodu. Příčinu této záhady vyráží objasnit R-tým!


Potápěč se svými žáky se ukryje před žraloky do jeskyně.. Co ale v jeskyni najde mu vyrazí dech. Vynořují se tam lidské ruce..
R-TÝM se vydá prozkoumat tajemnou jeskyni.. Čí jsou ty ruce? Je to podmořský hřbitov nebo něco jiného? Není to ztracená Atlantida? A kdo je ten muž s plovacími blánami mezi prsty, kterého potkali v podmořské jeskyni? Je to všechno nějaký vtip, nahrál to na ně někdo? Proč je to zrovna pod mořem? Přečtěte si knihu a všechny tyhle otázky Vám budou zodpovězeny.. ;)

Můj názor: Již podle obálky Vám může být jasné, že kniha R-TÝM: Hrozba z hlubin je pro mladší čtenáře. Má opravdu velká písmena, díky kterým máte přečtenou knihu takřka za hodinu. Kniha nebyla špatná, příběh byl takový lehčí, ale nebyl nejhorší. :) Pokud si chcete přečíst opravdu oddechovku, která se čte téměř sama tak tuto útlou knihu doporučuji. Knize dávám 2/5 ozubených koleček. :)


Děkuji internetovému knihkupectví Knihcentrum.cz za poskytnutí recenzního výtisku.
Knihu si můžete zakoupit ZDE, na stránkách knihkupectví.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang