pátek 31. ledna 2014

Pád

Autorka: Maya Banks
Překladatelka: Zuzana Ľalíková
Vazba: vázaná
Počet stran: 384
Nakladatelství: Baronet, 2013
Původní název: Rush
Hodnocení obálky: 3/5

Gabe, Ash a Jace jsou nejlepšími přáteli už dlouho. Po smrti jejich rodičů se Jace začal starat o svou mladší sestru Miu, která k němu a Ashovi vždycky vzhlížela. Ale ke Gabeovi měla úplně jiný vztah. Už od puberty o něm tajně snila, přitom jí ale vždycky bylo jasné, že Gabe je úplně mimo její ligu. Navíc je o 14 let starší a nejlepší kamarád jejího bratra. Nemůže proto být víc překvapená, když ji Gabe políbí. A tím to nekončí, protože Gabe jí řekne, že ji chce. Ale není to tak snadné, protože Gabe není jako ostatní muži. Mia má před sebou smlouvu a obrovské rozhodnutí. Buď může na jeho návrh kývnout a splnit si tak to, po čem vždycky toužila a nebo odmítnout, což by si nejspíš vždycky vyčítala...Na galavečírku po otevírání nejnovějšího hotelu pana Gabea Hamiltona spatří právě on krásnou Miu Crestwellovou.. Je tu ale problém. Mia je mladší sestra jeho nejlepšího kamaráda, ale nejde odolat tak krásné ženě, co z ní vyrostla... Gabe o ní snil už dlouho dobu...

Mia o Gabeovi sní od doby, kdy se jako mlaďounká dívenka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Na věku přeci nezáleží.  I když je Gabe o 14 let straší.. Láska kvete v každém věku. ;-) Mia si myslí, že nikdy u něj šanci mít nebude, ale i přesto jí přitahuje čím dál více..

Je dospělá a tak chce své touhy po něm uskutečnit. Jejich vztah je úžasný, vzrušující a tak intenzivní, který si člověk nedovede představit. Ale přijde nečekaná událost.. Jejich tajemství se dostane na veřejnost.. Co se stane?

O autorce: Maya Banks je americká spisovatelka. Píše romantické, erotické nebo skotské historické romány. S manželem a dětmi žije v jihovýchodním Texasu. Když nepíše, věnuje se rybaření, cestování nebo hraje poker. Miluje, když se hrdina zamiluje na první pohled a ví, že žena, kterou potkal, je ta pravá. A to je také častým tématem jejích knih. Napsala také několik knih s paranormální tematikou. K jejím oblíbeným autorům patří například Christine Feehan, Julie Garwood, Sharon, Linda Howardovy či , Elizabeth Lowell.

Můj názor: No, tato erotická kniha mně ani nějak moc neudivila. Docela jsem se u ní i, abych pravdu řekla, nudila. Všude jen sex a nebo drama. To je tedy super příběh. Kdyby tam byli i jiné chvíle než sexuální a dramatické, kniha by byla o hodně lepší. Neříkám, že byla nejhorší, to rozhodně ne!
Obálka je jednoduchá, pěkná. Knize dávám hodnocení 2/5 ozubených koleček.


Děkuji nakladatelství Baronet za poskytnutí recenzního výtisku.
Knihu si můžete zakoupit ZDE, na oficiálních stránkách nakladatelství.

1 comments:

  1. Erotické knihy mě neberou. Proto tuto knihu na svůj seznam nezapisuji. :)

    OdpovědětVymazat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang