sobota 1. února 2014

Chlad

Autorka: Maya Banks
Překladatelka: Zuzana Ľalíková
Vazba: vázaná
Počet stran: 424
Nakladatelství: Baronet, 2013
Původní název: Fever
Hodnocení obálky: 4/5

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout. O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.


Jace a Ash se vždy dělili o své ženy, které zrovna měli.. Když se ale Ash seznámí s Bethany, začne Jace žárlit, a má po Bethany silnou touhu.. Úplně ho ta touha ovládá a on se nemůže bránit.. Je tak vzrušený.. Je prostě jediný muž jejího života. To všechno ale ohrozí přátelský vztah mezi ním a Ashem. Bethany je prostě jeho! Jak to celé dopadne?

O autorce: Maya Banks je americká spisovatelka. Píše romantické, erotické nebo skotské historické romány. S manželem a dětmi žije v jihovýchodním Texasu. Když nepíše, věnuje se rybaření, cestování nebo hraje poker. Miluje, když se hrdina zamiluje na první pohled a ví, že žena, kterou potkal, je ta pravá. A to je také častým tématem jejích knih. Napsala také několik knih s paranormální tematikou. K jejím oblíbeným autorům patří například Christine Feehan, Julie Garwood, Sharon, Linda Howardovy či , Elizabeth Lowell.

Můj názor: Tenhle díl nebyl až tak strašně moc o sexu. Tento díl byl o trochu lepší než díl první. Místy je napínavý. U knihy jsem se nenudila, narozdíl od předchozího dílu. Obálka tohoto dílu se mi líbí více, než u prvního. Je taková zajímavě propracovaná, ale zároveň jednoduchá, což se mi líbí. :-) Knize dávám 3/5 ozubených koleček, a docela se těším na další díl.


Děkuji nakladatelství Baronet za poskytnutí recenzního výtisku.
Knihu si můžete zakoupit ZDE, na oficiálních stránkách nakladatelství.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang