sobota 1. února 2014

Poslední cesta do Podzemí

Autor: Roderick Gordon, Brian Williams
Překladatel: Zdík Dušek
Vazba: vázaná
Počet stran: 286
Nakladatelství: Fragment, 2013
Původní název: Terminal
Hodnocení obálky: 5/5

Podzemí odhalilo svou nejtemnější stránku. Nikdo na Povrchu už není v bezpečí. Styxové proudí přes Anglii a zanechávají za sebou jen smrt a zkázu. Zdá se, že tentokrát je nic nezastaví. Snad jedině zázrak může zachránit lidstvo. Hluboko v nitru Země musí Will Burrows s Elliott odhalit dávná tajemství, která mohou zachránit životy všech... Šestý díl napínavé dobrodružné série Podzemí.Tam kde skončil čtvrtý díl se teď objevujeme.. Začínáme se soubojem. Will a Eliott jsou uvězněni ve středu Země a dělají vše pro to, aby vůbec přežili... Tuší, že virus zabil úplně všechny kdo tam byli.. Ale není to tak, protože pár živých lidí najdou.. Zajímavé.
Styxové s pomocí Rebeccy si naplánovali, že ovládnou Povrch, a také že se jim to podařilo.. Co se ale bude dít dál? Zachrání celou Zemi? Nebo ne? Co se nakonec stane? A přežijí to všichni z party?

O autorech: Roderick Gordon je autorem série knih Podzemí. Narodil se v roce 1960, vyrůstal v severním Londýně, a nakonec šel na univerzitu College, kde se učil genetiku. Po maturitě, bez tušení co chce dělat po zbytek svého života, strávil Gordon nějaký čas v poušti, kde hrál v několika kapelách.. Poté si našel práci v bance města Londýn, z které byl v roce 2001 propuštěn. Ale Gordon sám sebe překvapil tím, že pracoval na knize s nápovědou od starobylého univerzitního přítele Briana Williamse.. Když knihu vydali vlastním nákladem, tak se zalíbila Barrymu Cunninghamovi, zakladatelovi nakladatelství The Chicken House. V červenci roku 2007 byla kniha publikována pod názvem Tunnels. Kniha vyhrála několik cen a stala se také New York Bestsellerem. Byla přeložena do 40 jazyků.

Můj názor: Poslední díl této skvělé série! Co já budu jenom dělat? :-O Asi nic.. :-(
Kniha má tak jako předchozí díly, spád, akci, napětí, emoce, prostě vše co má taková kniha mít. Autoři za tuhle skvělou sérii fakt obdivuji, protože jak u ostatních vícedílných sérii bývá, ostatní díly jsou pak už nudné, ale u téhle je to jiné. U téhle se Vám prostě líbí všechny. Celá série je prostě excelentní! :-) <3 Knize dávám 5/5 ozubených koleček.


Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku.
Knihu si můžete zakoupit ZDE, na oficiálních stránkách nakladatelství.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang