středa 19. února 2014

R-Tým: Vlčí dítě

Autor: Robert Ripley
Překladatelka: Kateřina Vranová
Vazba: vázaná
Počet stran:128
Nakladatelství: Fragment, 2013
Původní název: Ripley's RBI 3 - Running Wild
Hodnocení obálky: 4/5

Věřte nevěřte! Po stopách záhadných událostí se vydává supertajný R-tým a vy můžete být při tom! Na malém ostrůvku u východního pobřeží USA se nachází dobře ukrytá Ripleyho střední škola – unikátní škola pro děti, které mají výjimečné schopnosti. Nejlepší z talentovaných dětí jsou členy supertajného R-týmu, který operuje z utajené základny ukryté hluboko v podzemí školy. Členové týmu jsou posíláni na nebezpečné mise po celém světě, během nichž vyšetřují neuvěřitelné záhady. Dokáží rozlišit, co je skutečnost a co jen fikce? Zprávy o podivném vlčím chlapci jsou novou výzvou pro R-tým! Agenti se okamžitě vydávají do Číny na další nebezpečnou misi.

☼☼☼☼

Před 10 lety, na hranicích Číny ztroskotalo letadlo.. Objevují se zprávy o chlapci. Ale ne jen tak ledajakém chlapci.. Vlčím chlapci!
Tato zpráva se dostává do rukou R-Týmu. Parta R-Týmu se hned vydává do Západní Číny k dívce, která si myslí, že vlčí chlapec je její bratr. Je to ale doopravdy její ztracený bratr?
Všude číhá nějaké nebezpečí... Tygři, vlci, jámy atd...

Můj názor: Toto je již moje 2. kniha z této dobrodružné série. Tyto knihy jsou sice útlounké ale velmi dobré! Kniha se přečte téměř za hodinku. Má velká písmena, málo stran a poměrně velké obrázky. :-) Je prostě vidět, že je pro mladší generaci. :-D :-)
Hodnotím 4/5.

☼☼☼☼

Děkuji internetovému knihkupectví Knihcentrum za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang