pondělí 31. března 2014

Pět bojovníků: Had

Největší obrázek výrobku Pět bojovníků – HadAutor: Jeff Stone
Překladatel: Dušek Zdík
Vazba: brožovaná
Počet stran: 200
Nakladatelství: Fragment, 2007 a 2014
Původní název: The Five Ancestors - Snake
Hodnocení obálky: 5/5

Legendy čínských bojových umění. 

Po zničení čínského kláštera jsou ukradeny vzácné svitky s moudrostí starých mistrů. Pět mladých mnichů, kteří útok přežili, se chce pomstít. Nejprve se však musejí naučit ovládat bojové umění pěti zvířat, ke kterému jsou předurčeni - tygr, opice, had, jeřáb a drak. 

Seh "had" se chce stát mrštným mistrem. Na své cestě se setkává se záhadnou dívkou jménem "Kobra". Pomůže mu získat hadí soustředěnost, pružnost a rychlost?

☼☼☼☼

Název série Pět bojovníků je o legendách čínských bojových umění. Pět zvířat - tygr, opice, had, jeřáb a drak, pět mnichů, kteří se je učí.  

Tato kniha je o mladém muži jménem Seh. Chce se stát mistrem mrštnosti tak, jako je had. Na jeho velice dobrodružné cestě se setká s krásnou, ale záhadnou dívkou, které se nazývá ,Kobra''.. Pomůže mu v tom, aby získal schopnosti hada.. Podaří se mu to nebo ne? 

☼☼☼☼

Můj názor: Kniha Had je velice dobrodružná, ale moc pěkná kniha s čínskou bojovou tématikou, což já mám ráda. Kniha byla pěkně napsaná, velmi čtivá, měla poměrně větší písmena, no prostě kniha pro mladší kategorii. :-) Určitě si ale přečtu další díly, na které se chystám a těším se. Knihu hodnotím 4/5.

☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy! 
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang