středa 5. března 2014

Zločin - Černý sníh

Autor: Lotte Kinskofer
Překladatelka: Michaela Škultéty
Vazba: brožovaná
Počet stran: 184
Nakladatelství: Fragment, 2012
Původní název: Schwarzer Schnee
Hodnocení obálky: 5/5

Kdo je ve skutečnosti pachatel a kdo oběť? Nikdy nedej na první dojem, zdání klame... Lařin bratr Simon zmizel beze stopy. Nikdo netuší proč. Policie nemá pro jeho zmizení žádné vysvětlení. Lara se proto rozhodne pátrat na vlastní pěst... Věci, které postupně vyplouvají na povrch, se k Simonovi vůbec nehodí. Ve městečku se začínají šířit divoké řeči a spekulace o násilí, vydírání a mučení. Je Simon opravdu oběť? Jakou děsivou pravdu odhalí pátrání?

☼☼☼☼

Jednoho dne zmizí Lařiin bratr Simon. Policie po něm pátrá, ale nikdo neví kam se poděl. Nikde nejsou žádné stopy.. Laře je divné, že by jen tak utekl z domu, a tak si myslí, že ho nejspíš někdo unesl.. Lara začne pátrat po svém bratrovi spolu s jejím kamarádem Maxem, ze kterého se postupem času začne projevovat jeho opravdové chování.. 
To, na co naráží při pátrání jí pomalu ale jistě vyráží dech.. Její bratr má něco společného s drogami? A opravdu je Max ,,kamarád''? 

Můj názor: Druhá kniha z řady Zločin je podle mně lepší, než kniha první. Sice první půlka tohoto příběhu je taková nudnější, ale to nám autorka vynahradila v druhé polovině, kde jsou samé drogy, napětí, nečekané spády, je tam i poučení, že nikdy nedej na první dojem.. Je to pravda. 
V této knize skoro každý pozná okamžitě toho špatného člověka.. Je to úplně jasné. :-)  Kniha je taková oddechová, čtivá a máte jí za 1 den přelouskanou. Kniha má být od 15 let, ale nepřijde mi zas tak hrozná, aby jí nemohli číst mladší. Knize dávám hodnocení 4/5, protože nebyla úplně nejlepší.

☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy!
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang