sobota 14. června 2014

Chemie v kostce

Autoři: Květoslava Růžičková a Bohumír Kotlík
Překladatel: -
Vazba: brožovaná
Počet stran: 220
Nakladatelství: Fragment, 2009/2010
Původní název: -
Hodnocení obálky: 4/5

Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice chemie pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo chemie probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také připraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

☼☼☼☼

Máte zájem o chemii a baví Vás ji studovat nebo si o ní jen číst a stále se vzdělávat? Pak jste tu správně, protože dnes Vám tu představím další skvělou učebnici z řady ,,V kostce''. 

Pokud Vás zajímají témata jako jsou např.: anorganická a organická chemie, biochemie či obecná chemii, rozhodně si tuto učebnici přečtěte. Dozvíme se z ní snad úplně vše podstatné.  

Učebnice mi převelice pomohla k vysvětlení nějakých jevů a procesů, co se v chemii dějí.. Nejvíce mě zaujala kapitola - Reakční kinetika, je to super látka, kterou bych doporučila! (Reakční kinetika je věda zabývající se studiem průběhu chemických reakcí.) 

Látka v učebnici je vysvětlena tak, aby ji pochopil i skoro úplný začátečník, tudíž to pro začátečníky není problém, což je dobré. 

Učebnice byla moc pěkně zpracovaná, byli tam všechny údaje co tam měli být a + výtečné ilustrace různých vzorců, obrázků a grafů..  Hodnotím jí 5/5. :-)

☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku.
Učebnici si můžete zakoupit ZDE.

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang