pátek 22. srpna 2014

Kronika Kambinů - Osudová přitažlivost

Autor: Jaime Reed
Překladatel: Matocha Čeněk
Vazba: brožovaná
Počet stran: 272
Nakladatelství: Fragment, 2014
Původní název: The Cambion Chronicles - Living Violet
Hodnocení obálky: 5/5

Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni. Sedmnáctiletá Samara pracuje v knihkupectví, aby si vydělala na své první auto. Spolu s ní tam pracuje Caleb, okouzlující a tajemný mladík, jehož uhrančivý pohled nenechá klidnou téměř žádnou ženu. Samara je ale jediná, která cítí, že za jeho neodolatelným úsměvem se skrývá nebezpečí.
Tajemství, které Caleba obklopuje, přivádí Samaru do světa kambionů, ve kterém je přitažlivost a atraktivita podmínkou pro přežití.Když se kolem začnou dít děsivé věci a ohrožovat její blízké, musí Samara riskovat a učinit rozhodnutí, které možná změní její život. Navždy.


☼☼☼☼☼

Samara pracuje v knihkupectví proto, aby si vydělala nějaké peníze na své auto, které chce. Ovšem tam nepracuje sama, je tam ještě jeden mladík jménem Caleb. Samara vždy Caleba ignorovala a přišel jí zvláštní.. I přesto, že je u dívek opravdu hodně oblíbený a žádaný.

Žádná dívka, která ho kdy uviděla mu nemůže odolat, ale Samara ano.. Jak je to možné? Když ale Caleba postupně poznává a zjišťuje různé nové informace, dostává se do nebezpečí, ze kterého se bude špatně dostávat.. Jak příběh dopadne?

☼☼☼☼☼

Můj názor: Kniha byla čtivá a poměrně i krátká. Na knihu jsem se moc těšila podle anotace, ta zní fakt skvěle. Kniha se mi líbila, příběh byl napínavý. Byla to typická YA (young adult). V knize bylo i hodně legrace a lásky. Prostě příběh pro mladé holky. Takhle bych to řekla já. Knihu bych hodnotila 5/5, protože se mi příběh docela dost líbil.

☼☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy. 
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang