neděle 28. září 2014

Elyonova země - Osamělé moře

Autor: Patrick Carman
Překladatelka: Drahomíra Michnová, Eva Mazůrková
Vazba: brožovaná
Počet stran: 212
Nakladatelství: Fragment, 2008/2014
Původní název: Into the Mist
Hodnocení obálky: 3/5

Všude tam, kde se oceán setkává se zemí, kde útesy jsou tajemné a skály rozeklané, leží Elyonova země plná magických tajemství. 

Alexa a její nejbližší přátelé plují na palubě lodi vstříc dalším dobrodružstvím. Poutavé vyprávění o dvou bratrech, jejichž příběh se odehrál dávno před tím, než se Alexa narodila, jim zpříjemní nebezpečnou plavbu a navíc odhalí důležitá vodítka, která snad pomohou Alexe splnit její nelehké poslání.

Čtvrtý díl světového fantasy bestselleru!


☼☼☼☼☼

Alexa se vydává spolu s přáteli na cestu po osamělém moři na lodi. Jen kapitán lodi ví, kam parta odplouvá. Kam asi? To je záhadou..

Celá cesta proběhne vskutku v pořádku a klidně, ale poslední den se něco stane. Všichni si sednou a Roland začne vyprávět příběh o jeho mrtvém bratrovi a o sobě samém... Hodně podivný příběh..

Co musí splnit dva sirotci, aby se obloukem vyhnuli týrání v sirotčinci u paní, která se jmenuje Vickersová? A co znamenají podivné obrázky a znamínka na nohou Rolanda a jho bratra Thomase?

Jak to celé dopadne a co všechno zjistí?

☼☼☼☼☼

Můj názor: I čtvrtý díl byl skvělý! Tak jako všechny předešlé díly. Měl akci, nečekané spády, tajemný děj, občas trochu zamotaný.. Tento díl byl opravdu krásný! Moc se mi to líbilo! 

Kniha je opravdu akční a zažijete s ní hodně dobrodružství a napětí! Rozhodně stojí za přečtení! To vlastně celá tato série. Moc se těším na další díl! 

I obálka působí tak chmurně, tajemně, ale je moc pěkná. Dva bratři a maják. Knihu hodnotím 5/5

☼☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy. 
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang