středa 17. prosince 2014

Dračí oči: Černý jezdec

Autor: Kristina Hlaváčková
Překladatelka: -
Vazba: vázaná
Počet stran: 424
Nakladatelství: Fragment, 2014
Původní název: -
Hodnocení obálky: 4/5

Princezna Elena se po osmi letech vrací domů. Život jí komplikují otravný učitel tance a matka, která hodlá dokončit její královskou výchovu. Krátké období spokojeného klidu však začnou narušovat útoky zákeřných létajících ještěrů a dalších nepřátel. Válka je na spadnutí. Armáda Berberů, černých jezdců se zahalenou tváří, se začíná připravovat na boj. Elena touží vyrazit s nimi, ale děvčata přece do války nepatří. Jedině snad ... kdyby o tom nikdo nevěděl? 

Kolotoč nebezpečí, intrik, zrady a pradávných tajemství čím dál tím víc směřuje Elenu k jejímu předurčenému osudu. Dokáže čarodějka odolat tlaku a rozhodnout se správně? Pomůže kéralským národům k vytouženému míru, nebo se nechá zlákat mocí a uvrhne je do zkázy?


☼☼☼☼☼

Elena, berberská princezna se vrací po 8 letech domů. Hned po návratu jí ale čeká nepříjemná situace.. Na zemi, kde žije začnou útočit obrovští draci. Válka již pomalu ale jistě přichází..

Berberové a černí jezdci se připravují na válku. Elena by samozřejmě chtěla jít bojovat s nimi, ale není jí to dovoleno.. Ale co kdyby o tom nikdo nevěděl a šla by bojovat tajně?

Bude Elena bojovat za svou zemi a vyhraje nebo se nechá zlákat do pasti..?

☼☼☼☼☼

Můj názor: Je vidět, že hlavní hrdinka dospívá a stává se z ní žena. Sympatická holčina, která je odvážnější a krutější.

Příběh nebyl špatný, ale měl své chyby. Například to, že je tam docela dost zbytečných slov. Byl velmi čtivý.
Doporučila bych ji všem, kteří mají rádi fantastické příběhy s draky, kouzelnými bytostmi a schopnostmi. Hodnotila bych 3/5.

☼☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang