úterý 2. prosince 2014

Kořist

Autor: Andrew Fukuda
Překladatelka: Jakub Kalina
Vazba: brožovaná
Počet stran: 344
Nakladatelství: Fragment, 2014
Původní název: The Prey
Hodnocení obálky: 4/5

Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi? 

Gen a jeho lidští přátelé prchají nocí. Gena však nepronásledují jen krvežízniví lovci, ale i vzpomínky na dívku Záři, která zůstala v Ústavu pro studium glupanů. Klidným ho nenechávají ani probouzející se city k lidské dívce Sisy. Na svém útěku se dostanou až do lidské komunity žijící na tajném místě vysoko v horách. Když si začnou myslet, že jsou konečně v bezpečí, události naberou nečekaný směr. Gen poznává, že nový svět, který objevili, je možná stejně zlý jako svět, který opustili. 
Nepřátelé se najednou valí ze všech stran. Genovi a Sisy začíná být jasné, že nemají nic než jeden druhého. Pokud se nestanou kořistí… 

Druhý díl strhující trilogie od Andrewa Fukudy.

☼☼☼☼☼

Genovi a jeho přátelům se podařilo uprchnout se zajetí a tak teď utíkají před ,,lidmi''.. Jdou po nich lovci, a ti jsou neustále blíž a blíž.. 

Při útěku uprchnou do hor, kde najdou obyčejnou lidskou skupinu. Super! Konečně se cítí skoro jako doma a v bezpečí.. Ovšem ne nadlouho, protože tu něco nehraje.. Musí se mít na pozoru.. Co se vlastně v tomto místě doopravdy děje? Gen a přátelé to chtějí odhalit... Po každé straně přichází nebezpečí.. 

☼☼☼☼☼

Můj názor: Stejně super jako díl první, možná že i o trošku lepší! Jak jsem v recenzi na první díl (naleznete ZDE), tak to opravdu nášup byl! :-) Je to zvláštní, tajemně mrazivé, kouzelné a zajímavé! 

Tento díl rozhodně Hunger Games podobný nebyl! Moc se mi to líbí. Upíry v knihách sice ráda nemám, ale u této série to je přesně naopak! Je to podáno zvláštním stylem, který je zajímavý.  Už se nemůžu dočkat příštího dílu, který má vyjít pod názvem ,,PAST'' v březnu příštího roku. :-) Knihu hodnotím 5/5
Nic jiného si snad ani nezaslouží, rozhodně doporučuji přečíst a kdo ještě nečetl ani první díl, tak ať honem rychle začne! :-D :-)

☼☼☼☼☼

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

1 comments:

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang