středa 17. prosince 2014

Motýlí kůže

Autor: Sergej Kuzněcov
Překladatelka: Jitka Dědičová
Vazba: vázaná
Počet stran: 350
Nakladatelství: Jota, 2014
Původní název: Шкурка бабочки
Hodnocení obálky: 5/5

V Moskvě řádí masový vrah a Xenie, cílevědomá ambiciózní novinářka v on-line deníku, vytvoří portál věnovaný nejen jemu a jeho obětem, ale všem masovým vrahům v dějinách. Internetový portál, který Xenia vymyslela, má obrovský ohlas, ale jaký bude mít vliv na život jednotlivých postav? Psychothriler ze současné Moskvy.

☼☼☼☼☼

Xenie, tak se jmenuje hrdinka příběhu je poněkud zvláštní osoba.. Žije v Rusku, v zemi sněhu a chladu, velmi tajemným, zvláštním, vášnivým a opuštěným životem.. Pracuje jako novinářka a je masochistka.. Pokud Xenie nepocítí při sexu opravdu extrémní bolest, nedosáhne potěšení.. Opravdu zvláštní člověk.

V Moskvě řádí masový vrah, který zabíjí mladé ženy a dívky. Z jejich těl vytváří opravdu ohavné a odporné věci. 

Na začátku knihy si Xenie založí blog - o masových vrazích, kteří jsou poněkud známí. její blog začne mít čím dál víc čtenářů. Začne se jí ozývat muž jménem Alien, s kterým si začne dopisovat...

☼☼☼☼☼

Můj názor: Pokud nemusíte krev, násilí a brutalitu, doporučuji knihu nečíst. Toho všeho je v knize až moc..

Opravdu tajemný a poněkud zvláštně odporný příběh. Krev, sex, bolest, násilí. I přesto se mi příběh líbil. Celý se nese v tajemném duchu a je poněkud pochmurný.. Celou dobu. Děj se pomalu ale jistě odtajňuje, ale až teprve po půlce knihy je opravdu zajímavý.. Mě se kniha velice líbila a proto hodnotím 5/5!

☼☼☼☼☼

Děkuji internetovému knihkupectví Knihcentrum za poskytnutí recenzního výtisku této knihy. 
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang