pátek 22. května 2015

Zakázaná hra: Lovec

Autor: L. J. Smith
Překladatelka: Zdík Dušek
Vazba: brožovaná
Počet stran: 224
Nakladatelství: Fragment, 2015
Hodnocení obálky: 2/5

Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled.

Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím. 

Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…
Hlavní hrdinka Jenny si přinese domů prapodivnou bílou krabici, kterou získala za podivným událostí. Když ale krabici otevře v příštích minutách se jí spustí hra - princ stínů Julian si přišel pro svou zákaznici a tím odstartoval hru na život a na smrt.

Jenny je na pokraji sil, a nikdy neví, kdy se Julian objeví a za kým se skrývá. Ani jeho nádherné modré sexy oči nedokážou změnit její názor...


Jak to celé dopadne? Dokáže Jenny změnit názor na Juliana?


Můj názor: Kdo zná knihy od této autorky, ví, že její příběhy v sobě mají jisté kouzlo, napětí a nedokážete se od knihy odtrhnout. Kniha je celkem složitá, ale nenáročná na čtení. Myslím, že je spíše pro dívky. Hodnotím 4/5. Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang