neděle 28. června 2015

Jmenuji se X - Láska, co spaluje. Touha, co ničí.

Autor: A. J. Molloy
Překladatelka: Petruše Klůfová
Vazba: vázaná
Počet stran: 248
Nakladatelství: Fragment, 2013
Hodnocení obálky: 2/5

Láska, co spaluje. Touha, co ničí...
Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. Hned první večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje.
Marc Roscarrick - potomek šlechtického rodu - je přátelský, pohledný, inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti. Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou touhu. Jeho tajemství je ale pro dívku šokující.
Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň?


Hlavní hrdinkou je Alexandra, které všichni přezdívají X. Je nezkušená a má za sebou dlouhý vztah a pouze tři milence, což je na ní tak málo, že sama sebe nazývá skoro pannou. Bydlí s kamarádkou Jessikou, která působí jako dívka lehkých mravů. Právě s ní má ale X strávit tři měsíce v Itálii, kde bude sbírat nové materiály pro svůj práci a zároveň získá první zkušenost s evropským stylem života. Hned první den po příletu narazí na Marcuse Jamese Anthony Mastrosso Di Angelo Roscarricka a na první pohled Xku rozžhaví. Je neuvěřitelně sexy, přitažlivý a je to multimiliardář. Kolem něj je cítít tajemná atmosféra...

Hned druhý den vyráží směr Placa Roscarrick, aby nasbírala informace o italské mafii do své diplomové práce.

Marcus James Anthony Mastrosso Di Angelo Roscarrick nebo-li Mark na ní působí jako magnet, ovšem on o ni nestojí. Pravda je ale taková, že ji hlídá na každém kroku. Vztah s temným lordem Roscarrickem má však pevně daná pravidla.

Rituály jsou plné orgií...nahota, sebeuspokojování, bolest a oddanost.


Můj názor: Kniha je naprosto přesnou kopií Padesáti odstínů šedi, není ani věkově omezená, což mi připadá zvláštní. Kniha se mi nelíbila, nechápu proč se autorka rozhodla pro v podstatě opsání knihy Padesát odstínů šedi. Knihu hodnotím 2/5.


Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang