neděle 28. června 2015

Past

Autor: Andrew Fukuda
Překladatel: Jakub Kalina
Vazba: brožovaná
Počet stran: 352
Nakladatelství: Fragment, 2015
Hodnocení obálky: 5/5

Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi?
Gen, Sisy, David a Epap společně se zbylými dívkami z Misie ujíždějí vlakem neznámo kam. Bojují o holý život a snaží se zachránit jeden druhého a současně svoji jedinou naději: lék. Vědí, že šance na uzdravení jejich blízkých a na lepší svět pro všechny existuje. Stačí jen dostat se k cíli a nevběhnout do pasti.
Osud Genovi chystá i další překvapení – znovu se setkává se Září, jeho první láskou a současně tím nejnebezpečnějším protivníkem… Velkolepé finále skvělé trilogie od Andrewa Fukudy.


Třetí díl této trilogie nás zavádí zpět na místo, kde skončil díl druhý...do vlaku, o kterém zatím nevíme, kam míří. To se dozvídáme až v tomto díle. Když vystoupí z vlaku vrhnou se na ně Prapočátečníci a Gen s přáteli jsou svědky obrovské krvavé slizně. Gen a jeho přátelé uprchnou výtahem, který je, ale nezavede, kam čekali...

Gen se opět setkává se Září, ale ta teď patří mezi Soumračníky.
Jak to dopadne s lékem, který se Sisy tvoří? Jak tato trilogie celá dopadne? Třetí díl vám na vše odpoví...


Můj názor: Kniha mě bavila již od začátku a po první čtvrtině sem se od ní nemohla odtrhnout, protože začala být neuvěřitelně zajímavá a napínavá.

Tento závěreční díl trilogie je nejspíše nejlepší částí této trilogie.
Zmíním se také o obálce, která se mi velmi líbí svým zabarvením do zelené barvy. Design je ve stylu předchozích dílů. Knihu hodnotím 5/5.Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang