úterý 11. srpna 2015

Moudrost čaker


Autor: Caryn Sangster, Amy Edwards
Překladatel: Petr Ondryáš
Vazba: vázaná + 49 karet
Počet stran: 215
Nakladatelství: Synergie Publishing
Původní název: Chakra Insight Oracle
Hodnocení obálky: 4/5

Karty Moudrost čaker podporují a posilují spojení s vaší vlastní energií i s energií Vesmíru. Tyto karty inspirují k rychlé transformaci a probuzení vašeho bytí a vedou k využití nejvyššího potenciálu ve vašem životě. Vyvažování čaker je nejen nezbytné pro naše celkové blaho, ale je to také způsob, jakým můžeme sladit svou vlastní individuální duši s božským vědomím Vesmíru. Věříme, že vám tato karetní sada s vyvážením čaker pomůže a přispěje k vytvoření rovnováhy a harmonie ve vašem životě.

Pokud totiž nejsou čakry v rovnováze, projeví se to v našich postojích a reakcích na určité životní situace a lidi, ať už zvýšenou agresivitou, nepružností či neochotou měnit postoje a názory, ačkoli to situace vyžaduje. Tato nerovnováha může způsobit změny energetické hladiny, nezdravé životní volby a nakonec i fyzickou nemoc. Pokud ale máme čakry vyvážené a vibrují na optimální úrovni, má to pozitivní vliv na naše fyzické, mentální, emocionální a duchovní blaho. Když léčíme a osvětlujeme energetická centra našeho bytí, uzdravujeme se, jsme šťastnější a máme zároveň více energie.Caryn Sangster přichází s jejími prvními tarotovými kartami s motivy čaker. Tato sada obsahuje krásných 49 karet a knížečku sloužící jako návod a vysvětlení jednotlivých karet a tarotu. Nezáleží na stupni vašich znalostí ohledně čaker a tarotu - moudrost čaker je určena všem, kteří mají o tento výklad zájem. Jestliže chcete mít čakry v rovnováze je tento počin určen právě vám! Vše je doplněno nádhernými ilustracemi na jednotlivých kartách, které vás jistě okouzlí.


Moudrost čaker je prvními tarotovými kartami, které napsala Caryn Sangster ve spolupráci  ilustrátorkou Amy Edwardsovou. Sada kromě karet samotných obsahuje příručku, ve které je vše jasně a pochopitelně vysvětleno.


Samotné karty jsou rozděleny do sedmi částí - Kořenová čakra, Sakrální čakra, Čakra solárního plexu, Srdeční čakra, Hrdelní čakra, Čakra třetího oka a Korunní čakra. Každá z těchto čaker obsahuje jednu úvodní kartu se znakem příslušné čakry a šest karet s jednotlivými významy. Mimo zajímavou a tajemnou ilustraci se na kartě nachází krátká rada, jejíž význam je blíže specifikován v příručce. Na posledních stranách příručky se také můžete dozvědět, jak harmonizovat svoje čakry.


Můj názor: Mé dojmy z tohoto setu jsou pozitivní. Nikdy předtím jsem se o nic podobného nezajímala, a proto je můj názor názorem úplného nováčka. Osobně jsem si s přítelem vyložení karet vyzkoušela a díky přehlednosti příručky si myslím, že se nám to bezchybně podařilo již na první pokus. Byla jsem lehce zděšena z toho, jak byl samotný výklad přesný a pravdivý na naše osoby a charaktery. Za mne tedy velmi příjemné překvapení a set mohu doporučit všem, kteří chtějí alespoň trochu nahlédnout do svého nitra. Nyní už nemusím nikdy utrácet peníze za kartářku, což je pro mne dobrá zpráva, jelikož jsem návštěvu kartářky v dohledné době plánovala. Ostatně zkusit by se mělo skoro vše, co nám život nabízí... Hodnotím tedy 5/5.Děkuji internetovému knihkupectví Knihcentrum.cz za poskytnutí karet k recenzi.
Karty zakoupíte ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang