neděle 17. ledna 2016

Angličtina pro samouky: začátečníci a středně pokročilí + CD

Autoři: Šárka Zelenková, James Branam, Iva Dostálová, Václav Ráž Moderní učebnice, díky níž si nejprve
Překladatel: -
Vazba: brožovaná
Počet stran: 376
Nakladatelství: Fragment, 2012
Původní název: -
Hodnocení obálky: 4/5

Moderní učebnice, díky níž si nejprve osvojíte praktickou slovní zásobu a základy angličtiny a pak snadno proniknete i do složitější anglické gramatiky. Učebnice s jednoduchou strukturou a CD ve formátu MP3, určená především samoukům, vás spolehlivě dovede od začátečníků až na úroveň pokročilých uživatelů angličtiny.


Neumíte anglicky? Chcete se angličtinu opravdu naučit a nechcete si platit drahé kurzy? Nebo si chcete jen angličtinu zopakovat ze školy? Pak je tato kniha přesně to, co hledáte.

Učebnice je rozdělena do dvou částí. Beginners a Intermediate. Nebo-li začátečníci a pokročilí. 

Obě části jsou rozděleny do 8 částí: Článek 1, který je každou lekcí těžší a těžší. Následuje slovníček seřazený dle abecedy, ve kterém nalezneme všechny důležité fráze s gramatiku. Další text se slovníčkem a frázemi, poté dialog, který připravuje na osobní mluvu s rodilým angličanem, cvičení a klíč ke cvičením, který je hned za každým cvičením a tak ho nemusíme hledat na konci knihy. 

Všechny lekce mají stejnou strukturu a díky tomu se v knize lehce vyznáme a nebloudíme. Na přiloženém CD si můžeme poslechnout texty, gramatiku a slovíčka, což je rozhodně velké plus. 


Na konci knihy je tabulka nepravidelných sloves, které mi vždy dělali vcelku problémy a díky této tabulce jsem se je naučila, protože je velmi důležitá k dalšímu studiu anglického jazyka a také slovníček všech slov, které se nachází v knize. 

Musím říct, že tato kniha mi velmi pomohla ke studiu angličtiny, jelikož studuji elektrotechnickou průmyslovku a angličtina je tu docela dost důležitá. Jsou v ní všechny základy a díky ní už umím říct pár vět anglicky. Hodnotím 5/5.  


Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku této knihy.
Knihu můžete zakoupit ZDE.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang