neděle 17. dubna 2016

Jak jsem zhubla 45 kg za 1 rok

Autorka: Whitney Holcombe
Překladatelka: Eva Kadlecová
Počet stran: 208
Nakladatelství: Fragment, 2014
Hodnocení obálky: 2/5

Snažíte se zhubnout? Tak zhubněte! Zapomeňte na pilulky, koktejly a jiné "zaručené" metody! Autorka knihy trpěla silnou obezitou, rozhodla se ale změnit svůj život a za rok se jí podařilo shodit neuvěřitelných 45 kilogramů. Návod? Jednoduché cvičení a zdravé jídlo. Začtěte se do tohoto výjimečného vyprávění a především vyzkoušejte rady a tipy, které vám pomohou nejen ke štíhlé linii, ale i ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.


 

V knize se seznámíme s autorkou a jejím příběhem o hubnutí, Nejprve se dozvíme příběh obyčejné, 14-ti leté dívky, která měla ve svých letech 105 kg. Tělocvik ve škole samozřejmě nestačil, spolužáci se jí za svou obezitu smáli a tak se rozhodla s tím něco dělat a dělá do teď. Vše si od začátku zapisovala do svého deníčku, a díky tomu vznikla tato kniha plná rad jak zhubnout. Díky svým zkušenostem a zážitky teď pomáhá ostatním lidem s hubnutím a zdravým jídlem.

Kapitoly jsou plné motivačních citátů a hesel a kniha je tak nějak spíše určená pro dámy. Whitney tu hodně řeší zdravé jídlo a různé cviky. Občas se i pobavíme.

V knize nejsou žádné fotografie, což mě celkem dost zamrzelo. Myslela jsem, že bude postupně vidět její proměna, ale není. Tyto fotky nalezneme pouze na zadním obalu knihy. Kniha je ještě doplněna o různé podoby cviků, mnoho tabulek, ale nic není barevně vyznačeno, což mě mrzí.

Knihu doporučuji všem, co chtějí zhubnout, ať už málo či hodně. Je to takový začátek a promluva do duše, která Vás namotivuje k tomu, abyste něco začali dělat. Za mě super, kniha se mi líbila, četla se celkem dobře (až na ty barvičky, které v knize chybí). Hodnotím 3,5/5. Velmi děkuji nakladatelství Fragment za vzájemnou spolupráci a poslání recenzního výtisku této knihy. 
Knihu zakoupíte zde.

0 comments:

Okomentovat

Za každý komentář děkuji! ♥

 

My World of Fantasy Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang